Kızgınlık

Kedim erkek 4,5 aylık iştahı biraz kesildi yemek yiyor ama az biraz saldırganlasti acaba kızgınlıktan dolayı mı böyle yardımcı olur musunuz

4 CEVAP

Betullsusam

7-8 aylıkken girecek kızgınlığa (: Şu an başka nedenden ötürü durumu öyledir. Saldırganlığı oyun oynama isteği yüzünden olabilir. İştahının da tekrar düzeleceğini düşünüyorum, belki mamadan kaynaklı yememezlik yapıyor olabilir bilemiyorum. İştahı tekrardan düzelir umarım (:

Betullsusam

Ha tabii bazı durumlarda kızgınlık belirtileri daha erken aylarda olabiliyor duruma bağlı biraz kızgınlığa girmesi. Cinsine yaşam koşullarına gibi gibi... Ama genelde erkek kediler için bu süreç 7-8 aylıkken başlar.

Betullsusam

Rica ederim.

Çok teşekkürler inşallah iştahı düzelir