Yaş Mama

3 aylık dişi kedime hangi sıklıkla yaş mama vermeliyim? Kuru mamayı çok fazla yiyemiyor sert geliyor ama değiştiricem N&D'ye geçicem bu pazartesi.

5 CEVAP

Arzu58

3 aylik yiyebilir aslinda zorlaniyosa ıslatın biraz yaş mamaya cok aliştirmayin

Arzu58

3 aylik yiyebilir aslinda zorlaniyosa ıslatın biraz yaş mamaya cok aliştirmayin

Arzu58

3 aylik yiyebilir aslinda zorlaniyosa ıslatın biraz yaş mamaya cok aliştirmayin

chromatica

ben kedimi sahiplendiğimde 1 aylıktı ve kuru mama yiyemiyordu ben de kuru mamaya geçene kadar onu sıcak su ile ıslatıp çatalla ezip veriyordum ve yiyordu sizde deneyebilirsiniz. yaş mamayıda haftada 2 kez verseniz yeterli olur bence

ilaydabal

Kitten kuru mama yemesi gerekiyor aynen mama degistirmeniz faydali olabilir. Ben 2 haftada bir veriyordum yas mama cok alismamasi ve ishal olmamasi icin. Suan 4.5 aylik ve haftada.bir veriyorum sorun yasamadik