Bu Ne?

sshiva

Yakşaık bir haftadır burnunun ucu böyle bu ne? Mantar olabilir mi? Suyla burnunu temizledim ama çıkmadı.

10 CEVAP

golsahyildirim

Kedi aknesi başlangıcı olabilir mi? Emin değilim ama 😞

sshiva

elma sirkesi ile silin yazıyor evde elma yok da üzüm sirkesi var onunla silsem bir şey olur mu?

sshiva

Yaklaşık*

sshiva

Upp?

mikaelson

bilemedim ki şimdi vücudunun farklı yerlerinde var mı? ele geliyor mu vücudunu karnını boynunu falan her yerini elinizle bir sıvazlayın bu tarz bir şey geliyor mu acaba elinize. Var ise veterinere sormakta fayda var

sshiva

hiçbir yerinde yok sadece burnunda var. dışarı çıktı bu hafta içerisinde birkaç kez. toprak falan olabilir mi? ama sildim çıkmadı.

sshiva

burnunhn ucunda tüy dökülmesi var. ağzının kenarlarında da siyah noktalar var birkaç tane küçük küçük. dediğiniz gibi kedi aknesine benziyor.

golsahyildirim

Elma sirkesini su ile seyreltip pansuman yapın ara ara, onlar kabuklaştıkça soymanız gerekecek. Kedinizin ağız çevresini ve mama kaplarını temiz tutmaya çalışın, plastik mama kabı kullanıyorsa değiştirmenizde fayda var😺 Kısa sürede toparlar umarım 💛

MissGlint

Ek bir destek gerekebilir. Farkında olmadan kedinize zarar verebilirsiniz , herhangi bir uygulamaya girişmeden önce veterinerinize bir danışın bence.

Gulhanmt

Büyük ihtimalle kedi aknesine benziyor benimde kedimin çenesinin altında ve ağızının yanında çıkmıştı ne olduğunu bilmediğimiz için korkup veterinere götürdük korkmamamız gerektiğini bazı kedilerde olabiliyor kedi aknesi dedi onun için crystalin kullanmamızı söyledi bu solisyonla sabah akşam temizlerseniz geçer iyileşmesi 1 ay sürüyor