Kısır Erkek Kedide İdrar Sorunu

emine64

Merhaba arkadaşlar. Evdeki kısır erkek kedilerimiz için beslenmesine dikkat ediyoruz ama yeri geliyor ona rağmen idrar yolları tıkanması oluyor benim aklıma takılan sokaktaki bazı kediler kısırlaştırılıyor ya onlar yazık ne bulurlarsa yemeye çalışıyorlar ya hani bazen diyorum kısırlaştırarwk kötülük mü yapıyoruz sokaktaki kedi idrar yolu tıkanınca acı çekerek Ölmez mi bazen kedimi kısırlaştırdığım için pişman oluyorum bilmiyorum

2 CEVAP

sforselin

Sokaktakiler kuru mamayla beslenmiyorlar genelde ve acı gerçek şu ki çoğu beslenmeye bağlı idrar yolu problemi yaşayacak kadar uzun süre yaşayamıyor. Bizimkilerin idrar yolu problemleri de çoğunlukla stres ve yetersiz sıvı alımından dolayı oluyor.

emine64

Benim kedim çoğunlukla stresli gözü hep dışarıda napacağım bilmiyorum cam Bile açamıyoruz yazın dikkat ediyoruz doğayı çok seviyor yazın köye götürüyorum orda birlikte ormanda yürüyoruz çok mutlu oluyor gimcatin relaxs ve uriner diye bir macunu var onu kullanayım diyorum