Bacağın Yanlış Kaynaması

kedilikizzz

Merhaba arkadaşlar. Kedim geçen haftalarda düştü ve bacağnda çatlaklar vardı. Tedavilerini ettirdik fakat bacağı yanlış kaynamıl bu yüzden bir tane dha operasyon geçirdi dün. Bir hafta boyunca yemek yemek dışında kafesinden çıkması yasak. O kadar yaramaz bir kedi ki ve can acısında ne yaptığını bilmiyor ayak tırnağıyla yakalığını çıkarmaya çalışmış ve ayak tırnağını kökünden sökmüş kafesinin içinde. Sabaha kdr bir gram uyku uyumadı bni de uyutmadı çareyi kafesin üstünü örterek ve odadan çıkarak onu yalnız bırakmada buldum. Başka türlü kesinlikle uyumuyor çünkü. Şuan da sabah biraz yaş mama yedi şimdi yine biraz yedirmeye çalıştım. Size sorum ek gıda olarak ne vermeliyim kedime yani tavuk falan haşlayıp suyunu içirsem şırıngayla faydalı olur mu ? Çarşamba gününe kdr böyle kalacak mecburen. bu kadar besin verince için rahat etmiyor zorlayamıyorum da çok üzülüyorum bu haline. Ek olarak neler yapabilirim ?

7 CEVAP

Evet tavuğu haşlayın suyunu da içirin iyi gelir yada kemik suyu .. geçmiş olsn

Size tavsiyem tavuk suyuna kereviz patates havuç da koyabilirsiniz... hemde daha iyi olur onun açısından tekrardan geçmiş olsn ..

kedilikizzz

Tamamdır çok teşekkür ederim :(

Üzülmeyin negatif enerjiniz asla olmasın sabırlı sevecen ve mutluluk paylaş kedine ki daha çabuk iyileşsin .. :)

Luckyssss

Veterinizin verdigi vitamin filan yokmu acaba

kedilikizzz

Yok ne ağrı kesici ne de vitamin verdi gerek yok dedi. Bakalım tavuk haşlayıp suyunu içirdim. Yavrum o kdr üzgün ki sanırım hepimize küstü boynu bükük duruyo

kedilikizzz

Öyle yapmaya çalışıyorum teşekkür ederimm :/