Kedi Su Pınarı Öneri

emine64

Kedim için için su pınarı almak istiyorım önerisi olan varmı

13 CEVAP

Anonymus179224

http://www.drinkwell.com.tr/Urunler/UrunDetay.php?UrunID=360
Plastik kullanmak istemiyorsanız iyi bir tercih olacaktır :) Link gelemeyecek sanırım ama :/

emreovec

Bem Cado kullanıyorum. Memnunum. Kedim gerçekten kana kana içiyor.

Ekspres aliden alırsanız beni de bilgilendirir misiniz? Ben de almak istiyorum ama cesaret edemedim ahahhajahaha

sforselin

Catit'in bi modelini kullanıyoruz. Memnunuz da aslında ama alın diyebilir miyim bilmiyorum. Geçen filtre paketi alayım dedim evdekiler bitiyor diye. Güncel fiyatları görünce şok oldum tekrar.
Gelin hazır şelale almaktan vazgeçin. Bir tane askı akvaryum filtresi, bir tane de cam fanus alın. Aynı işi görüyor ve çok daha ucuza mal oluyor.

cuneytsahin

Cado Pet kullanıyoruz. Çok memnunuz ve öyle yazdıkları gibi gürültülü falan da değil.

Anonymus179224

Şansa geldi 😅

Anonymus179224

Ama baya fahiş fiyatlıymış bunlar. 😬 Catit markası var, araştırmalarıma göre plastikleri kaliteli ve BPA içermiyor. Hem daha uygun fiyatlı.

pablopicasso

Hiç bir kabı için Plastik tercih etmediğimden vazgeçtim. Plastik akne olmasına sebep oluyor. Riske atamam. Bence bir daha düşünün.

emine64

Teşekkür ederim açıldı baktım şimdi ama baya pahalı plastik tercih etmiyorum o yüzden almadım çünkü kedimde akneler oluştu bir ara ***********de aslında uygun ama bilemedim alsam mı

emine64

Ekspres Ali diyeyim siliniyor diye 😂

emine64

Tabi ki alırsam eğer bilgilendiririm

Mila__kedi

catit çiçekli olanı öneririm

emine64

Teşekkür ederim ☺️