Alerjik Kediler İçin Hangi Mama?

British Shorthair kedimin alerji sorunu var ve öksürüyor. Kronik bir durum olduğu için mümkün olduğunca steril ve dikkatli olmaya çalışıyoruz.
1,5 yaşında kısır kilosu normal
Hangi mamayı önerirsiniz

4 CEVAP

orhdoner

Tozutmayan kum ve evde kullanılan deterjanlar çok önemli çamaşır suyu veya parfümlü deterjanlar da daha alevlendiriyor çok geçmiş olsun brit care in ürünleri var güzel alerjenik yemler

Sselin1

Gida alerjis mi ? Tozu parfume vs mi yoksa ?

Sselin1

Mama degil Kum secimi önemli olan. parfümsüz ve tozutmayan kum tercih etmelisiniz betonit olarak bu anlamda en iyisi ever clean ama pahali bir kum. Dogal pelet de tercih edeblrsiniz. Onlarda hic toz olmyor tabi bir cok marka var. Suzionline dye bir bloger in da kedisinin astimi var. Onun sayfasina göz atablirsiniz.

Toz-Parfüm