Kedi Kakası (Fotoğraflı)

Misisimi

RICE ishal olmuş. Sabah da böyleydi, daha açık bi renkti. Sizce neden olmuştur? Kuru mamasını karıştırarak veriyordum (tavuklu) ama bugün %100 değiştirme günümüzdü. Bu yüzden mi olmuştur? Azıcık yumurta sarısı veya 2 çay kaşığı yoğurt böyle yapar mı? Yarın da bakacağım, eğer devam ederse hemen veterinere götüreceğim.

5 CEVAP

selinlilaaa

evet mama değişikliğinden olmuş çok büyük ihtimalle. 1 haftadan kısa sürede düzelir

Catworldd

Katılıyorum ama siz dışarıdan bir şey vermeyin yeni mamaya alışması 10 gün sürüyormuş ishal vs olabilirmiş. Bizde öyleyiz şuan

lekarz

Bu aralar yoğurt ve yumurta sarısı vermeyeceğim.

Yavru olduğu için yaş mama ile de besliyorum sabah ve akşam. (100gr yaş mamayı 4’e bölüp + kuru mama ile karıştırarak). Ayrıca yanında hep kuru maması da oluyor.

Peki siz kaç öğün, ne ile besliyorsunuz?

Benim yavrum da böyle yapıyor yeni mamaya başladık bizde 3 gündür felan kuru mama yiyor ondan galiba

Leon23

3 aylık kedim var yeni sahiplendik oda şuan ishal kefir ve tavuk göğüsü önerdiler bende kuru ve yaş mama birlikte veriyordum şuan sadece tavuğu haslayip vereceğim bakalım umarım sizinkide geçer 🐾🙏🏻