5 Aylık Kedim 4 Gündür İshal Ama Keyfi Çok Yerinde

pirtikbey

merhabalar 5 gündür devam eden bi ishalimiz var. Mama olarak royal canin kitten kullanıyoruz. yaş mama hiç vermedik. Enjektör ile su içiriyoruz kaybettiği suyu alması açısından. Keyfi çok yerinde bi de poposu ağır kokuyor. Cevap verirseniz çok sevinirim.

7 CEVAP

SerraYanmaz

İç parazit olabilir?

Pisiuuu

Bu konuda bi bilgim yok ama ishali ne renk ona da mutlaka bakın tuvaletini yaptığı yerinin şişliği var mı onlara da bakın onun dışında zararı olur mu şuan bilmem ama benim kedim ishalken tavuk göğsü haşlayıp vermiştim suyundan da vermiştim ishali kesilmişti ama paraziti olabilir bu da bi ihtimal yemesi içmesi nasıl

pirtikbey

teşekkür ederim yarın danışıcaz gibi duruyo 5 gün olucak çünkü. bi de biz arada kendi yiyeceklerimizden tırnak kadar veriyoduk istiyo diye. belki de ondan oldu aklıma geldi şimdi. her hangi bir mama değişikliği yapmadım çünkü 😊

pirtikbey

aşılarının hepsi tam. haşlanmış patates ve pirinç lapası verdik. su çok içmediği için biz iciriyoruz. ishalinin rengi kahverengi ama dün kakasını sertleşmiş ve siyah gördüm bugün ise yine yumuşamıştı. yemesi içmesi yerinde. hele keyfi çok yerinde. veterinere danismadik henuz keyfi yerinde diye. umarım geçer

Pisiuuu

Benimde kedimde böyle olmuştu patates ve pilavı denedim ama olmadı o yüzden buraya yazmıştım tavuk göğsü tavsiye etmişlerdi ve 2 3 güne düzelmişti

Eceklyc

Merhaba. Biz de royal canin kitten kullanıyorduk. Ben mamayı değiştirdim ve ishal ile aşırı koku başladı. Önemsemedim, Enfeksiyon oluşmuş tuvaletini yapamamış antibiyotik iğne yaptı veteriner. Sizde de böyleyse koku da arttıysa mutlaka veterinere danışın😊

Eceklyc

Tabi tekrar royal canin e döndük. Antibiyotik ve mama ile düzeldi şükür