Kedim Mama Yemiyor

Pisiuuu

Kedim 5 aylık 4 gündür yemesi gereken mamadan çok çok az miktarda yiyor kabız olma ihtimalini düşündüm ama 1 veya 2 kez büyük tuvaletini yapıyor günde,ama niye az yiyor anlamıyorum mamasını daha bu ay aldık paketin açılma sesine koşup geliyor seviyor da mamayı ama niye böyle oldu bilemiyorum dişlerini mi döküyor acaba o yüzden mi böyle bilen var mı ya?

3 CEVAP

Denizygt

Diş dökmeden dolayı olabilir biraz yaş mama takviyesi yapınki fazla aç kalmasın

Milovat

Büyük tuvalet djjdjs ah küçük kardesimi hatırladım da gözlerim kalp kalp oldu bir an 😂 kediniz süt dişlerini düşürüyorsa yoğurt ya da tuzsuz peynir verebilirsiniz iyi gelir. Bir de normaldir yahu sonuçta kuru mama kiracak bir miktar diş lazım. Siz keyfi yerinde mi kakası nasıl mutlu mu ona bakın bazen olur boyle daha az yemeler.

tansuunal

Hareketsizlik halsizlik durumu var mı? Fip çok yaygın dikkat edin lütfen ihmale asla gelmez