Yaş Mama Yerine Tavuk

chromatica

yaş mama yerine haftada 2 kez haşlanmış tavuk versem nasıl olur yani kabız veya ishal olur mu? sizin düşüncelerinizi merak ediyorum çünkü artık yaş mamayı nadiren kullanıp onun yerine tavuk haşlayıp vermeyi düşünüyorum daha sağlıklı hem

2 CEVAP

Pisiuuu

Ben yaş mama almıyorum onun yerine evde araştırıp sağlığına faydalı olan şeyleri koyuyorum haftada 2 kez felan veriyorum çokta seviyor internette bir sürü yaş mama tarifleri var mutlaka bakın ama her şeyin aynı oranda olmasına özen gösterin öyle bir şey okumuştum

Pisiuuu

Ben benimkine biraz tavuk ciğeri biraz tavuğun göğüsü biraz patates biraz havuç o yoksa başka bir sebze bunların hepsini aynı oranda kesip haşlıyorum kenarda da yumurta haşlıyorum en son yaptığım mamanın içine haşlanmış yumurtanın sarısını koyup biraz da hasladigim sudan koyuyorum kemik suyu varsa da güzel olabilir bunları katıp robottan geçiriyorum miss gibi yaş mama oluyor siz mutlaka araştırıp ne faydalı olur diye öyle yapın en azından içinde ne olduğunu bilirsiniz hazırlar da belli olmuyor