Kedim Çok Tüy Döküyor Vitamin Vs Bişey Alınması Gerekiyor Mu

PoyrazGarip

Heryerde tüyleri var ve sürekli taradığım halde böyle

9 CEVAP

Pashaoglum

Şu aralar benim oğlumda çok tüy döküyor dokunmaya korkuyorum vetimiz mevsim geçişi dedi ama ben zeotis vmp ve gimcat multivitamin kullanıyorum, ekonomik olarak müsaitseniz kullansanız İyi olur.

Pashaoglum

Şu aralar benim oğlumda çok tüy döküyor dokunmaya korkuyorum vetimiz mevsim geçişi dedi ama ben zeotis vmp ve gimcat multivitamin kullanıyorum, ekonomik olarak müsaitseniz kullansanız İyi olur.

caglaauzun

yakın zamanda mama değiştirdiniz mi? benim kedim de aşırı tüy döküyor mama değiştirmiştik ona bağladık ve biz vetoskin vitamine başladık

stres mama değişimi ya da mevsimsel olabilir mevsim geçişletinde kedi ve köpeklet tüy döküyor maalesef

sevcan_yener

Biyotin içerikli bir takviye başlayabilirsiniz kedinize. Geçmiş olsun.

PoyrazGarip

Mama hep aynı ama mevsim değişikliğini de duydum bilmiyorum bu zmana kadar bitamin vermemiştim de acaba ondan mı kaynaklı diye düşümdümçok fazla döküyor çünki

PoyrazGarip

Vetoskin faydası var mı

Vetoskin bilmiyorum ama cakil için vmp kullanmıştım tüyler yumuşacık oldu dökülme azaldi birde tavuğu cok yiyordu ona rağmen etki etti düzenli kullanacaksınız öneririm yuvarlak tablet şeklinde oluyor 4 e buluyorsunuz bir tanesini Birgün veriyorsunuz benim kedim kum yiyordu onun için öyle veriyordum sizin ne kadar vermeniz gerek hic bilmiyorum vete danışmak lazim

caglaauzun

bence veterinerinize bi danışın önerirse bir vitamin başlayın