Bu Mamanın İçeriği Sizce Nasıl?

emiragacci

1,5 kg Mera Fitness Fit Kitten 150 Tl falan bulunabiliyor.

7 CEVAP

chromatica

açıkçası gözüme hiç iyi gelmedi içinde gerçek et veya tavuk yok hep protein

chromatica

upss gözümden kaçmış sanırım varmış ama yinede önermem sanırım

Buketkazan

Denemedim ama sanabelle almayı düşünüyorum bakabilirsiniz bence küçük paketleri de var

emiragacci

MERA FINEST FIT-KITTEN-Yavru kediler için komple mama Finest Fit, genç kedinizin tüm bireysel ihtiyaçlarını karşılar. Taze et ve diğer değerli içerik maddeleri içeren ve özel olarak geliştirilen formül, optimum bir komple beslenme sağlar.Analitik bileşenler: Protein %38, yağ %20, ham lif %2,5, ham kül %7,5, kalsiyum %1,35, fosfor %1,05, sodyum %0,5, magnezyum %0,09 -Kg başına katkı maddeleri: Beslenme fizyolojisi katkı maddeleri: A vitamini 20.000IE, D3 vitamini 1.600IE, E vitamini 400mg, C vitamini 200mg, taurin 2.000mg, bakır (Bakır-II-sülfat, pentahidrat şeklinde) 15mg, çinko (çinko sülfat, mono hidrat şeklinde) 100mg, çinko (glisin çinko şelat, hidrat şeklinde) 60mg, demir (Demir-(II)-sülfat, mono hidrat şeklinde) 250mg, mangan (Mangan-(II)-sülfat, mono hidrat şeklinde) 30mg, iyot (Kalsiyumiyodat, anhidre şekilde) 2mg, selenyum (Sodyumselenit şeklinde) 0,35mg.Teknolojik katkı maddeleri: Antioksidanlar.-Bileşimi: Kümes hayvanları proteini (%33,5, kısmen kurutulmuş), pirinç, taze kümes hayvanları eti (%15), mısır glüteni, kümes hayvanları yağı, pancar küspesi (%2,5), keten tohumu (%2), somon yağı (%1,6), lignoselüloz (%1,4), ayçiçeği yağı (%1,1), karaciğer hidrozilatı (%1, kurutulmuş), bira mayası (kurutulmuş), sığır kolostrumu (%,0,5, imoglubin açısından zengin), sodyum klorür, potasyum klorür, hindiba inülüni (%0,2), maya ekstresi (kurutulmuş, %0,042 beta glukan ve %0,038 Mannan oligosakkarit), ahududu*, böğürtlen*. yaban mersini*, Yucca schidigera tozu.* her biri %0,03, kurutulmuş

Mera- BETTER CAT KITTEN - ÖRDEK

Analitik bileşenler: Protein%35, yağ içeriği%20, ham lif%4, ham kül%7,9, kalsiyum%1,5, fosfor%1,1, sodyum%0,4, magnezyum%0,1.
Kg başına katkı maddeleri: Beslenme fizyolojisi katkı maddeleri: A vitamini 16.000IE, D3 vitamini 1.600IE, E vitamini 300mg, C vitamini 100mg, taurin 2.000mg, bakır (Bakır-II-sülfat, pentahidrat şeklinde) 15mg, çinko (çinko sülfat, mono hidrat şeklinde) 130mg, demir (Demir-(II)-sülfat, mono hidrat şeklinde) 220mg, mangan (Mangan-(II)-sülfat, mono hidrat şeklinde) 35mg, iyot (Kalsiyumiyodat, anhidre şekilde) 1,8mg, selenyum (Sodyumselenit şeklinde) 0,4mg.
Bileşimi: Tavuk proteini (kurutulmuş, %20, "Initiative Tierwohl" işletmelerinden), taze ördek eti (%14), patates gevreği, bezelye, kümes hayvanı yağı, lignoselüloz, patates , kümes hayvanı hidrolisatı, yumurta tozu, kuru pancar küspesi, keten tohumu, patates proteini, somon yağı, ayçiçek yağı, mineral maddeler, kolostrum (%0,5), hindiba inülüni, maya ekstresi (%0,2, Mannan oligosakkarit ve beta glukan açısından zengin).

emiragacci

Bileşimi: Kümes hayvanları proteini (%33,5, kısmen kurutulmuş), pirinç, taze kümes hayvanları eti (%15), mısır glüteni, kümes hayvanları yağı, pancar küspesi (%2,5), keten tohumu (%2), somon yağı (%1,6), lignoselüloz (%1,4), ayçiçeği yağı (%1,1), karaciğer hidrozilatı (%1, kurutulmuş), bira mayası (kurutulmuş), sığır kolostrumu (%,0,5, imoglubin açısından zengin), sodyum klorür, potasyum klorür, hindiba inülüni (%0,2), maya ekstresi (kurutulmuş, %0,042 beta glukan ve %0,038 Mannan oligosakkarit), ahududu*, böğürtlen*. yaban mersini*, Yucca schidigera tozu.* her biri %0,03, kurutulmuş

emiragacci

Protein değil

emiragacci

Site mesajları çok karıştırıyor