Acil Bakar Mısınız (Sokağa Çıkma Yasağı İle İlgili)

Kbr66

Merhaba haftasonu sokağa çıkma yasağı sırasında veterinere gidilebiliyor mu? Vet 24 saat açık olduklarını söyledi. Ama izin falan almalı mıyım yarın sabah acilen gitmem gerek

2 CEVAP

Boncukus

Bir problem olacagını sanmıyorum en kötü ihtimalle veterineri arayıp görüştürebilirsiniz. İçiniz rahat etmeyecekse de izin kağıdı yazıp altına ilgili veterinerin kaşesi basılarak fotoğrafını atabilir :)

chromatica

evet gidebilirsiniz, eğer çevirme filan olursa kedinizin karnesini göstermeniz yeterli olur zaten veterinerler kağıt çıkarıyor diye biliyorum.