Nd Mi Proplan Mı?

kaan048

3 aylık yavru Pug için hangisini önerirsiniz. Nd veya proplan? Daha önce proplan kullandım nd geçiş yaptım sanki nd daha iyi gibi geldi düşüncelerinizi bekliyorum. Teşekkürler 🦮🦮

6 CEVAP

Oqrenerde06

Tabı ki N&D Proplanın içeriğin de ne olduğu belli değil içeriği güzel ve zengin değil... Tercih ND den yana kullanabilirsiniz.

Kedisever80

Proplanın Köpeklerin Ömrünü uzattığı Kanıtlanmıştır. Köpeklerde zamanla gerileyen Bellek Üzerine büyük bir etkisi vardır. Vitmain değerleri Nd den Yüksek. Bence Proplan.

Anonymus179224

N&D ;)

kaan048

Daha önce ki 2 pugum da sadece proplan kullandım. Bir arkadaşım nd önermişti denemek istedim. Sanki nd daha iyi gibi geldi bilmiyorum kararsız kaldım. İkisini bir alıp denemek daha iyi sanırım. Teşekkürler yanıtlar için.

kaanpolat

Bence kediye de köpeğe kullanılması gereken tek mama me orijen ve Acana nd içerik değiştirmiş bize iyi gelmemişti

Oqrenerde06

Kedisever arkadaşım neresi iyi nd den gerçekten bu şekilde söyleyebiliyorsun karşılaştır bakalım valla ben bebeğime küçüklüğünden bu yana nd kullanıyorum herkes soruyor nasıl bir kedi bu diye... Köpek bakan arkadaşlarım da nd kullanıyor farkını çok iyi biliyorlar... Şahsi fikrini söylemekten özgürsün fakat içerik olarak kıyasta N&D daha iyi....