En İyi Ense Damlası?

brtnerzncn

Malum bu mevsimlerden dolayıda köpeğim çok kaşınıyor ense damlası alayım diyorum ama en etkilisi hangisidir?

4 CEVAP

Öncelikle bunu veteriner yapmalı lütfen kafanıza. Göre ilaç kullanmayın

Luckyssss

Ne var bunda ben veterinerden alıyorum kendim uyguluyorum yapmasini bilene tabikide lütfen insanlari kinama ve bilmislik taslamayin bilmiyor soruyu senin burda bilmislik taslamana gerek yok dogru duzgun bi cevap verebilirsin oyle degilmi bilen bilmeyen herkes üye burada hic kimse veteriner degil aramizda

Luckyssss

Bioline da guzel fiyatıda uygun

brtnerzncn

Teşekkür ederim :)