Lütfen Bakın :(

servetnilay

Merhaba!
Biz 1 hafta önce soba kurduk. Ama kedim sobanın önünden hiç kalkmıyor. Mamasini biz hatırlatırsak yiyor. Yoksa yemiyor. Hayvan bir deri bi kemik kaldı çok zayıfladı. Ne yapmam gerek?

4 CEVAP

MissGlint

Bir deri bir kemik kalacak kadar bir yememe problemi varsa , bir sıkıntı vardır bence. Stresten , bağışıklık düşüklüğünden olabilir veya aşırı üşümesine sebep olan bir rahatsızlığı olabilir , veterinerinize danışın bence.

Buketkazan

Merhaba kediler sıcak yeri çok sever hep orada oturması normal. Belki mamasini sevmiyordur farklı aromalar deneyebilirsiniz, ama eğer genel bir iştahsızlık sorununuz varsa takviye kullanabilirsiniz aminosol gibi :)

Veterinere götürün

betul18

yaş mama ya da sevdiği şeyleri yemiyosa sıkıntı var ama yiyosa mamasını sevmiyodur