N&D Mama İçin Nasil Numune İsterim

yagmurryamaan

Merhaba ND mamadan numune istemek istiyorum ama nasıl yapıldığını bilmiyorum.Bilgisi olan yardım ederse çok sevinirim

11 CEVAP

SerraYanmaz

Resmi hesaplarından ulaştım evet mail atmak gerekiyor ama pandemi dönemi vs deyip oyalıyorlar şu sıralar gönderim yapmıyorlar

Oqrenerde06

mail atıyorsunuz farminaya sitesine girin mail adresi var kedinizle çekilmiş fotoğrafınızı gönderıyorsunuz iletişim bilgisi adres ve numune istediğiniz mamanın ısmını yazıyorsunuz gönderım yapıyorlar ama 50gram ambalajda bır 7 8 paket göndermişlerdi sağ olsunlar :)

yagmurryamaan

Çoook teşekkür ederim sizeee ♡

emine64

Nd kullanıyordum artık tercih etmiyorum yaş manasında kocaman kemik çıktı sivri ve sadece numune mama gönderdiler artık tercih etmiyorum o kadar paralar verip alıyoruz değmediğini anladım

Anonymus179224

İki aydır göndermiyorlar, depoları taşınmış bahanesiyle. Üç depoları var, üçü de mi taşınmış? Anlam veremiyorum doğrusu. Ürün siparişi verdiğinizde jet hızıyla depo çıkışı yapabiliyorlar ve yine aynı şekilde yüksek takipçili hesaplara da jet hızıyla numune gönderimi yapıyorlar. Neyseki küçük paketler yeme garantili, şu ana kadar iki modelini alıp iade ettim. Paşamız yiyene kadar devam. 😹😹😹

ayseguledaa

Bir ya da belki 2 hafta önce mail attım. Bana da depo taşındığı söylendi, en yakın zamanda gönderim yapacaklarını da eklediler. Cuma günü ise arayarak bilgilerimi doğruladılar ve hafta içi gönderileceğini ifade ettiler. Benden 1 gün sonra da arkadaşım mail attı fakat onu aramamışlar. Sanırım işimiz biraz şansa kalıyor 😅 Mail atıp şansınızı deneyebilirsiniz.

anjq

depo taşınma ve pandemi bahaneleri ile gönderim yapmıyorlar.

Elmas35

Ben de mail yoluyla ulaştım, cevap olarak taşınıyoruz ve ne zaman göndeririz belli değil dediler
yaklaşık 2 hafta oluyor hala dönüş yapan olmadı.

Oqrenerde06

rica ederım

Nurteent

Ben de istedim pandemi vs depo değiştiriyoruz gibi sebep sundular

yagmurryamaan

herkese tesekkurler ♡♡