N&D Mama Hakkında

yagmurryamaan

Son aldığım nd az tahilli mama kedime iyi gelmedi tarihinde de sorun yoktu.Üretimle ilgili bi kac degisiklik olmus olabilir mi.Öyle okumustum

2 CEVAP

Oqrenerde06

Ne gibi farklılıklar gözlemlediniz kedide. Valla Farklı Oldu İÇERİĞİ DİYORLAR AMA BEN YENI ALDIM 5 KG BIR FARKLILIK GÖREMEDIM....

yagmurryamaan

Veteriner hekim içeriğinde değişim olmuş olabilir dedi.Kedim her nd yediginde kusmaya basladi.Simdi Unique selective e geçtik bir sorun yok.