Karnından Ses Geliyo

sugartgecat

karnından ses geliyo gurluyomus gibi ama ac degil yedi yemegini hareket etmesi de yerinde sevince mırlıyo kendisi iyi gibi ama yine de icim rahat degil ishal mi olacak

3 CEVAP

SerraYanmaz

Normal biz de birinin göbeğine kulağımızı koysak kurulduyor içerde işlem var sorun yok :)

sugartgecat

pesinde dolaniyorum acaba iyi mi diye.. manyak ediyolar bizi

Betullsusam

Yemek yedikten sonra karnından öyle sesler çıkması normal (: Sindirim yapıyor işte, herhangi bir sorun yok merak etmeyin.