Unıque Selective Mama Nasıl

yagmurryamaan

Nd dokundu mecbur buna gectik kullanan varsa yazabilir miii

2 CEVAP

golsahyildirim

Somonlu mamasının içeriği bu şekildeymiş, italik olarak belirttiğim (inş belirtebilmişimdir) içerikler pek iyi değil mamalarda, ancak kedinize iyi geliyorsa kısa süreli kullanın yine..

İşlenmiş Hayvansal Protein (%24), İşlenmiş Somon Proteini (%14), Yulaf, İşlenmiş Hamsi Proteini, Pirinç, Tavuk Yağı, Balık Yağı, Şeker Kamışı Lifi, Mısır Glüteni, Balık Aroması, Keten Tohumu, Ksilo-Oligosakkaritler, Bira Mayası, Tuz, Yucca Schidigera, Koruyucular – Antioksidanlar, Frukto-Oligosakkaritler, Kalsiyum, Fosfor, Sodyum, İyot, Çinko, Bakır, Vitamin.A, Vitamin.D, Vitamin.E, Vitamin.C, Vitamin.B1 ‐ B2 ‐ B3.(Niasin) – B6 ‐ B7.(Biotin) ‐ B9.(Folik Asit) ‐ B12, Vitamin.K, Kolin, Kalsiyum Pantotenat.İşlenmiş Hayvansal Protein (%24), İşlenmiş Somon Proteini (%14), Yulaf, İşlenmiş Hamsi Proteini, Pirinç, Tavuk Yağı, Balık Yağı, Şeker Kamışı Lifi, Mısır Glüteni, Balık Aroması, Keten Tohumu, Ksilo-Oligosakkaritler, Bira Mayası, Tuz, Yucca Schidigera, Koruyucular – Antioksidanlar, Frukto-Oligosakkaritler, Kalsiyum, Fosfor, Sodyum, İyot, Çinko, Bakır, Vitamin.A, Vitamin.D, Vitamin.E, Vitamin.C, Vitamin.B1 ‐ B2 ‐ B3.(Niasin) – B6 ‐ B7.(Biotin) ‐ B9.(Folik Asit) ‐ B12, Vitamin.K, Kolin, Kalsiyum Pantotenat.

Milovat

Unique baby Cat kullandık biz ve kedim nefret etmişti, çocuk ölüm orucu tutuyormuş gibi bir ruh haline büründü. İçeriği kötü bir mama. Bilinçsiz olduğum için ve veterinercigimiz bize bunu önerdiği için almıştık bence kullanmayın