Kedim İshal Oldu İlk Defa Ne Yedirmeliyim

Ebrar00

İlk defa ishal oldu maması aynı yediği şeyler aynı fakat 2 gün soğuk bir evde kalmıştık hapşırıyordu sanırım üşüttü 4 aylık ne vermeliyim? Ya da bir şey vermeli miyim? Yoğurdu çok seviyor fayda eder mi? Önerilerinize açığım😞😞

3 CEVAP

XPakizee

Patates püresi çok iyi geliyor 2 gün içinde geçiriyor deneyebilirsiniz ancak geçmezse mutlaka veterinere götürün

Milovat

Yoğurt, kefir verebilirsiniz probiyotik etkisi ile bağırsakları düzenlemesine yardımcı olur. İki günden uzun sürerse de bir hekime başvurun derim, ishal su kaybına da sebep oluyor su kanındaki suyu daha sık değiştirin.

Ceren_pars

Haşlanmış patates , haşlanmış tavul göğüsü yada yoğurt