Korkuyorum

Miapati1

Kedimin göbeğin de sarkma yada beze var sanırım dokunduğumda yumuşacık kısırlaştı ve dişi kedi biraz kilo aldı ama aşırı değil kilodan olabilirmi ? Dokunduğum da böyle yumuşacık

3 CEVAP

Catworldd

Evet kilodan benim kedilerimdede var o kilo alımı ya da zayıflamadan kaynakli. Bir sorun değil yani

Miapati1

Kısırlaştıktan sonra oldu bu durum yemesi içmesi dışkısı normal ama öyle olunca korktum beze gibi elledikckce yana kayıyo oynuyo yağ gibide denilebilir

tansuunal

Fıtıklaşma olabilir götürün veteriner görsün ihmal etmek kötü sonuçlar doğuruyor bazen...