Erkek Kedim Tuvalete Girmeden Once Miyavliyor

fettahaltuntas

arkadaslar merhaba 8 aylik erkek kedim tuvalete girmeden once 1-2 kere miyavliyor sonra tuvalette gözlemliyorum maşallah tuvaletini felan norman sekilde yapiyor ne fazla kum esemeler felan idrar yaparlen miyavlama felan yok sadece girmeden once 1-2 kere miyavliyor cok oyun oynuyor bi sorun oldugunu sanmiyorum ama danisayim dedim cok su tuketen bir kedi masallahi var neden olabilir bu arada mama olarak prochoice yavru kedi mamasi kullaniyorum.

3 CEVAP

Kedisever80

İdrar yolunda taş Olan kediler İdrarını Yapmadan önce Miyavlar. Taş İlerleyen zamanlarda Büyüdüğü için Hayvan idrarını Yapamaz Ve bağırır.

Betullsusam

Sorun yok merak etmeyin, gözlemlemişsiniz her şey normal zaten. Miyavlamasında da herhangi bir anormallik yok tuvaletini yapacağı zaman miyavlayabilir normaldir (:

Sselin1

Tuvalet kabi kirli olabilir. Yada kum tozutan ve parfumlu bir kumsa rahatsiz oluyordur. Benim kedim kum temiz olmadiginda miyavliyordu girmeden once.