Yavru Kedi

BENU

simdi bende 1 tane sarman 52 gunluk bir kedi var resimdede goruldugu gibi cok tatli simdi onda kedi anemisi cikti suan hasta ve yavru cok birsey yiyemiyor normal mama yiyemiyor Ad mama mi alinmasi lazim yoksa konser ve mi yoksa normal yavru kedi mamasi mi hangisi

5 CEVAP

Kedisevercat

benimde şeker adlı 2 aylık bir kedim vardı anemi olmuştu sonra kanser olup melek olmuştu... Ama ona siz çok iyi davranın. Asla korkutmayın. Konserve mama verin. Hatta kedi biberonuna kedi sütü doldurup verebilirsiniz. eğer durumu gittikçe kötüleşiyorsa veteriner götürün. Veterineri iyi dinleyin ve onun dediklerini yapın. Umarım kediniz iyileşir ve benim ki gibi olmaz

BALGOZ

amin

Amin

Ece5

Benimde kedim hastalanmıştı yemek yiyemedi bir süre sonra veterinerimiz sıvı bir besin önerdi sabah akşam sırıngayla verdik midesine yemek girince bi direnci geldi iyi geldi yani şuan adını hatırlayamadım ama ufak bi poşetin içinde 10 küsür lira bir mamaydı onu vermeniz belki iyi gelebilir

Kedisevercat

teşekkürler