Lütfen Bakın!!!! Kedimin Kafasında Kırmızı Lekeler

Maya173

Kedim kısa süre önce kan paraziti den dolayı tedavi gördü antibiyotik kullandık ama son zamanlarda baya iyiydi eski haline geri dönmüştü bugün halsiz yatıyor kafasında kırmızı kırmızı sivilceye benzer şeyler çıktı ne olduğunu bilmiyorum veterineri aradık ama net bi şey söylemedi nolur sizce ne olabilir

1 CEVAP

Nala00

Başka bir veterinere götürebilirseniz çok iyi olur bazı veterinerler anlayamayabiliyor İnşallah ciddi bir sey değildir