Son 2 Hafta İçersinde N&D Alan Var Mı?

emiragacci

Son 2 hafta içirirsinde N&D alıp içerik olarak her hangi bir sıkıntı yaşayan var mı?

24 CEVAP

hugras

Ben bıldırcınlı kısır olanını aldım ve kedim ağzına bile sürmedi, petlebi den almıştım iade alırlar mı bilemiyorum ama

emiragacci

1,5 kg olanlarda iade garantisi var

emiragacci

1,5 kg olanlarda iade garantisi var

ayseguledaa

Bu küçük paketlerde iade için Farmina'nın kendi sitesinden almış olmak şart mı acaba? @emiragacci

Oqrenerde06

2 hafta önce aldım 5 kg lık N&D ALDIM GAYET MEMNUNUM BIR SIKINTI YAŞAMADIK HATTA ESKISINDEN DAHA İŞTAHLI YIYORLAR İÇERİĞİ DEĞİŞTİĞİNİ SÖYLUYORLAR DA GENEL DE BEN ESKI AMBALAJLARI ATMIYORUM İÇERİK KARŞILAŞTIRDIGIM DA AYNI İÇERİKLERİ BİR SORUN GÖRMEDIMM.... VE ÇOCUKLARIM GERÇEKTEN ÇOK SAĞLIKLI MAŞALLAH GEÇENLERDE BİR TEK ÜST SOLUNUM YOLU ENFEKSIYONU GEÇİRDİK ONUN DIŞINDA İYİYİZ... N&D E GÜVENIYORUM BUNDAN SONRA DEĞİŞİR Mİ İÇERİĞİ BİLEMEM AMA 2 HAFTA ÖNCE ALDIM MEMNUNUM...

emiragacci

FEDIAF tarafından belirlenen mevzuata göre artık içeriklerde tavuk eti yerine tavuk proteini ifadesi kullanılması istendiği için içeriklerimizin etiketlerinde düzenleme yaptık. İçerik olarak herhangi bir değişiklik yapılmamıştır hala etin sadece kas ve yağ kısmı kullanılmaktadır. Dilerseniz FEDIAF’ın sitesinden mevzuatı inceleyebilirsiniz. diye bana mail attılar galiba yazısal olarak değiştirilmiş ama ne kadar doğru bilinmez

Milovat

Uzmo hangi mamasını aldınız sitesinde quinoa dışında hepsinde kurutulmuş et değil et proteini yazıyor bu yüzden insanlar sakatat mi deri mi tavuk başı bağırsağı mi diye korktuklarından almak istemiyorlar. Size gelen ürün içeriğinde proteini mi yazıyor yoksa kurutulmuş et mi ve üretim tarihi nedir çok merak ettim

emiragacci

bende bugün sipariş verdim geldiğinde içeriğini yazarım

orhdoner

Biz alıyoruz sürekli kedilerimize ama içeriği değişmiş maalesef ondan dolayı başka bir mamaya geçtim şuanda onu sipariş ettim bakacağım