Son 2 Hafta İçersinde N&D Alan Var Mı?

emiragacci

Son 2 hafta içirirsinde N&D alıp içerik olarak her hangi bir sıkıntı yaşayan var mı?

24 CEVAP

Anonymus179224

Şu bilinmezden ben de bıkmış durumdayım. Güvenerek alışveriş yaptığım bir site var, kendilerine sorduğumda “Evet, bazı mamalar sıkıntılıydı ama firma onları toplattı. Şu anda yeni ürünleri bekliyoruz.” dedi. Farmina’ ya yazdım “Ürünlerimizde herhangi bir sıkıntı yok ama sıkıntı yaşadıysanız bize bildirebilirsiniz.” dediler. Şaşırdım mı, elbette hayır! Olmaz olsun böyle müşteri hizmetleri!😡

anjq

Acana first feast mamadan ND Ocean mamaya geçmek istiyorum, ama edişeleniyorum.

Uzmo

Merhaba, ben iki kere Farminanin kendi sitesinden aldim. Ikincisi 4 gun once geldi kullanmaya basladik bir problem yok pakette. Hatta bunu foto olarak sitede paylasmayi dusunuyodum iyi oldu bu soruya denk geldigim buraya yaziyim; ikinci madde olarak tavuk proteini yaziyor ya sitesinde mama uzerinde kurutulmus tavuk yaziyor yani icerikteki bu degisikligi ya tekrar kurutulmjs tavuga dondurmusler ya da site ve mama uzerinde yazan farkli. Ben prime tavuk nar kitten aldim

Lulu13

Biz de acana first feast den nd oceana geçiş aşamasındaydık. Gözlemlediğim kadarıyla bi sıkıntı yok. Nd'de ne gibi sıkıntılar olmuş?

emiragacci

Yok hayır ben petlebi’ye sordum iade edebilirsiniz dediler

Uzmo

Farmina nin kendi sitesi ve petlebi arasinda ne kadar fiyat farki var bilmiyorum ama, ben hep kendi sitesinden soyledim hem gece soyluyosunhz ertesi sabah geliyo hem yaninda 4 kuru mama 3 yas mama numunesi ve olcme kabi koyuyolar. Ve iki kere soyleyip kendi sitesindeki mamalarda bir problem yasamadim. Gecmeyi dusunuyosaniz ama korkuyosaniz kendi sitesinden siparis edebilirsiniz belki hem iade edebilir miyim noktasinda da kafaniz daha rahat eder

Milovat

Yazisal olarak değiştirmek de güven zedeleyici zaten :( içerik de değişmiştir diye düşünüyorum ben çünkü çok saçma bu sadece yazı değişti

Uzmo

Milovat tavuk nar kitten mama aldim. Urunun uzerinde kurutulmus tavuk yaziyor, protein degil (her ne kadar sitesinde protein yazmaya devam etse de). Uretin tarihine bakip onu da daha sonra yazarim buraya

Anonymus179224

Yurtdışı sitesinde içerik değişmiş gözükmüyor bu arada.

Kzcbusra

Ben perşembe günü p e t z z o h p sitesinden aldım tavuklu narlı kısır kedi maması gayet normal geldi

kaanpolat

Ben iki hafta önce orijen den ye geçtim iyi gelmedi aşırı tüy döktü tekrar Acana ya geçtim

Anonymus179224

Benim sorduğum yer de p e t z z s h o p’ tu. Dedikleri gibi sıkıntı çözülmüş sanırım :)

emiragacci

Nd almak istiyorum ama şu meselelerden çok kararsızım

emiragacci

Aynı durum bende de var Acana first feast tüy dökülmesini arttırdı Farminaya mail attım normalde sadece kurutulmuş morina yada tavuk yazması gerekirken proteini yazıyor

Cevap olarak FEDIAF tarafından belirlenen mevzuata göre öyle yazıldığını fakat içeriğinin hiç bir şekilde değişmediğini söyledi ama kullanların bazılarında ishal olduklarını görmüştüm.

emiragacci

Son 1 ayda gereğinden fazla yağlı paketler vardı ve kedi köpek farketmeden hayvanlarda ishal,kusma gibi rahatsızlıklar meydana getirmişti.