Hamileliğin 65. Günü

oscar_altas

Kedim Scottish fold Bugün son çiftleşme gününden itibaren 65. Gün fakat kedimde doğum belirtisi pek yok yavrular hareket ediyor görebiliyoruz bu durum normal mi bazıları 65. Günden sonra veterinere başvurun diyor bazıları da 70. Güne kadar bekleyin diyor ne yapacağımızı şaşırdık. Yer arayışı da yapmıyor genelde yatıyor. Ne yapmamız gerekiyor yardımcı olur musunuz ? Bir de doğum başlamadan önceki bariz belirtiler neler?

6 CEVAP

oscar_altas

Konu dışı yorumlarınızı başka yerde yapın şurda yardım bekliyoruz.

Oscar06

Bence bi kaç gün daha bekleyin sonra eğer doğum belirtisi olmazsa götürün benim arkadaşımın kedisi 68. Günde doğum yapmıştı

baranertaga

Doğum yaptı mı kediniz? Durumu nasıl?

SerraYanmaz

  1. güne kadar normal sayılıyor
    Doğum başladığında bariz kasılmaları göreceksiniz sizi yanına çağırır zaten

melist35

erkek kedi ile kaç gün boyunca eşleşme oldu?

MerveeYzgcgl

Benim kedim 67. gün doğurmuştu 1-2 gün normal diye biliyorum. Doğum esnasında ise sizi yanında isteyecektir zaten birde akıntısı başlar ve kasılmaları olur.