Yakalık Ve Kedi :(

kedilikizzz

Kedimin çarşamba gününe kadar yakalık takması gerekiyor. 2 gün oldu hala alışamadı çıkarınca yakalığı biraz rahatlıyo. Ön sağ bacağı tamamen sargı içinde. Onun için takıyoruz ama takınca duvara dönüyo başını yerden kaldırmıyor. Bu durumu yaşayan var mı ? Alıştırmak için yapmam gereken bir şey var mı ? mutlu olsun diye çıkarkp 2 saat başında bekliyorum. Yemeğini suyunu bilr yemiyor ben yediriyorum zorla. Bu durumu güzellikle atlatabilen var mı ? Şimdiden teşekkürler

3 CEVAP

cute_catTR

onu belki utanç tasması olarak görüyordur hayvanlar bu tür şeyleri sevmez çünkü

BALGOZ

neden takman gerekiyor

kedilikizzz

Çünkü ön bacağı boylu boyunca sargıda onu hiç bi şekilde ıslatmaması yalamaması ısırmaması gerekiyor. Yakalığı çıkartmak içinde bu sefer ayak tırnaklarıyla saldırmış yakalığa ayak tırnağından birini kökünden sökmüş. Bnde yakalığı çıkardım gündüz vakti yanında gözümü bi dk ayırmadan ona bakıyorum yalamasın diye. Gece mecbur takıcam yakalığı. :((