Malt Kullanımı

bchsatlntc

Hangi marka malt kullanıyorsunuz?

11 CEVAP

Anonymus179224

Trixie:)

Trixie şekersiz olanından kullanıyorum gayet memnunum :)

holdmybeer

gimcat ve beaphar

1622yl

Gimcat

Boncukus

Gimcat 2 günde 1 veriyorum inanılmaz seviyor kutusunu gördüğü an yanıma gelip yemek için kendine çekiyor :))

tugbatugba80

Trixie ve vetplus ikisini de severek yiyorrrr

Seymaaacaan

Biofeline kullanıyorum çok ama çok seviyor

pablopicasso

Gimcat

suledoruk

Gimcat kullanıyorduk ama kedim bulduğu her şeyi yemeye çalıştığı için daha güçlü bit malta geçtik veterinerimizin tavsiyesiyle. Veda phytomins kullanıyoruz

Minikmuezza

Diafarm malt ama sevmiyor savas yasiyoruz yemesi icin

Sselin1

Gimcat kullaniyordum ama 2 kedim oldgu icin bence pahali bir ürün. Trixie maltini denedim ama cıvık geldi bana ozellikle yaz aylarinda yagi falan çıkti. Ama 2 kedimde yiyordu. Suan Zoovitale gectim kivami oldukca iyi icinde probiyotik ve b vitamini de bulunuyor. Her seyi yiyen kedim severek tüketiyor :) Secici olan diger kedim ise gimcat bagimlisi malesef :)