Alerjik Olabilir Mi?

berkeozdede

Kedim kulak Tüy dökülmesi genel kaşıntı var. kafa sallama aşırı yalanma. Vete gittim kulaklarını kontrol etti. Bir şeyi yok dedi. Mantar değil dedi. Gıda alerjisi olabilir mi? ND kitten tavuklu kullanıyorum.

7 CEVAP

Cook

Evet alerji ihtimali de var.Ama kulaklarına ışık altında baktı da mı mantar değil dedi?Ya da kulak içine kamerayla bakıldı mı belki orta-iç kulak iltihabı vardır çocuğun

Milovat

Ya da kulak içinde parazit var?

Cook

Bizim de akıntımız yoktu,kir yoktu fakat kulağını çok salladığı şikayetiyle gittiğimizde kamerayla bakıp iç kulak iltihabı olduğunu fark etmişlerdi.Eğer içiniz rahat değilse bence bekletmeden başka bir veterinere görünün

berkeozdede

Kulaklarına ALETLE BAKMADI . Akıntı yok dedi kulağı tertemiz . Götürdüğüm 2 veterinerde ÖYLE DEDİ BAKMAYA GEREK DUYMadılar . felicio kuzulu mama alıcsam eğer geçmezsre başka veterınere goturucem

berkeozdede

iç kulak belırtılerınde ateş köçtü koku olmazmıo ? bizde kötü kokuda yok aslında . birtşey daha sorucam kulak iç kepçesi nemli olması normelmi yani ıslakımsı bu bütün kedilerde böylemidir

Cansupakize

Aynı problemi bende yaşadım bir hafta önce veteriner hiçbir şeyi yok normal dedi suan yine yapıyor ama eskiye oranla bir tık daha az

Cook

Bizde hiçbir belirti yoktu,sadece kafasını aşırı sallıyordu ve bazen kulağının içi parlak sanki terlemiş gibi görünüyordu.Bence siz tekrar bi muayeneye götürün başka bir yere riske atmaya değmez