Kedi Kumu

gayelise

Kedilerin için kristal kum kullanıyoruz veterinerimiz bir sıkıntı olmaz demişti ama okuduğum yorumlar sebebiyle içimi bir korku aldı buradan da sormak istiyorum kedilere zarar veren bir yanı var mı kristal kumun sagliklari açısından bilgisi olan yazarsa sevinirim

2 CEVAP

emiragacci

kristalin ne gibi zararları var bilmiyorum ama ben vancat aktif karbon bentonit kedi kumu kullanıyorum gayet memnunum toz,koku ve topaklanması gayet iyi

selinlilaaa

kansorojen diye duymuştum bir yerde ama ne kadar doğru bilmiyorum