Ankara Kedi Kısırlaştırma

Ankara’da dişi kedi kısırlaştırmak için önerebileceğiniz veteriner klinikleri var mı? Tecrübeleriniz nelerdir?

3 CEVAP

Ankara Üni. Vet.Fak. Önerir misiniz? Kusurlaştırma yapan oldu mu?

Arzu58

biz eryamanda bir veteriner kliniginde yaptirdık memnun kaldik sorunsuz gecti 1 ay oldu iyilesti kedimiz

Cook

Henüz kısırlaştırma operasyonu yapılmadı oğluma.Fakat bence ne olursa olsun veterinerlikten uzak durun.3 gün önce gittik ilk kez uzmandan randevu alıp.Muayeneye 6 asistan ve 1 doktor girdi küçücük odaya.Röntgeni hoca camın arkasından tarif edip öğrencilere çektirmeye çalıştı ve beceremediler hayvan ellerinden kaçtı kocaman odada yakalayamadılar ben girip yakaladım.Eğer araç sıkıntınız yoksa Dante Veteriner Kliniğini ya da Ankafoks Veteriner Kliniğini öneririm