Ne Olabilir.

Kedisever80

Dışarıda Baktığım Kedinin aşı yerinde 2 aydır kabuk Vardı bugün Düşmüş. Mantar falan mı yoksa Aşıdan mı kaynaklı

13 CEVAP

Cook

Aşı yerindeyse enjeksiyon yarası olmuştur,açık yara olduğu için nüyük ihtimalle iltihap kapmıştır.Antibiyotik tedavisi gerekecektir büyük ihtimalle.İmkanınız varsa mutlaka veterinere götürün.Geçmiş olsun

Kedisever80

Lütfen cevap yazın

Kedisever80

Mikrop Kapar mı Ne yapmam lazım

Kedisever80

mihriii

bilmşyorum ne olduğunu ama mikrop kapabilir batikonla silin ve veterinere gitmeye çalışın çok kötü duruyor

Çok kötü olmuş. Hemen veterinere götürmelisiniz sokaktaysa eğer mikrop kapar çünkü yara açık.

Kedisever80

Yarayı kapatmam gerekir mi

Kedisever80

Şu anda Enfeksiyon Yok daha Kabuk yeni düştü Yarayı Yara kremi Sürüp kapatdım 1 gün sonra yine kontrol edicem inşallah İyileşir

Kedisever80

Şu anda Enfeksiyon Yok daha Kabuk yeni düştü Yarayı Yara kremi Sürüp kapatdım 1 gün sonra yine kontrol edicem inşallah İyileşir

Veterinere hemen götüremiyecekseniz BENCE kapatın. Daha fazla mikrop kapmasın. Ama veteriner şart

Badismom

Acilen veterinere gidin çünkü çok kötü gözüküyor. Ayrıca yara açık olduğu için mikrop kapma ihtimali yüksek.

Cook

Yarayı kapatırsanız hiç iyileşmez ve devamlı nemli kaldığı için büyüyebilir.Batikonla silip terramycin uygulayabilirsiniz hiç gitme şansınız yoksa veterinere.Enfeksiyondan dolayo vücudu savaş halindedir büyük ihtimalle.Bağışıklığını yüksek tutmaya vitamin vermeye çalışın