Bu Site Güvenilir Mi?

Azra00

Fitmin purity castrate kedi maması almak istiyorum ancak sadece he psi bur ada da didi mama satıcinda veya didi mamanın kendi sitesinde var. Bu site guvenilir mi?

13 CEVAP

selinlilaaa

güvenilir.

selinlilaaa

evet yaptım güvenilir

Azra00

Teşekkür ederim cevabiniz icin

Elmas35

Sansli bobo sitesinde daha uygundu 10kg fitmin 350tl

Elmas35

Ben didimama'dan söyledim mamayı, mamayla ilgili sorun yaşayınca dönüş bile yapmadılar. Pek ilgili değiller

Azra00

Veya 10 kg 450 lirayı aşmayacak şekilde kısirlaştırılmış kedi maması onerisinde de bulunabilirsiniz.

Azra00

selinlilaaa daha once alışveriş yaptiniz mı?

Azra00

Sqnsli boboda da kalmamış

Azra00

Mamayla alakalı ne gibi bir sorun yasadinız

Azra00

Simdi baktim sansli bobida tekrar stokta gözükuyor. Şansli bobo sitesi güvenilir mi peki?

Elmas35

Didimamayla sktsi vs ile ilgili iletişime geçtiğimde hemen dönüş yaptılar, fakat ilk başta kedilerim mamayı pek sevmediler ve bu konuyla ilgili soru sordum. Sorum da sadece yeme garantili mama mı diye merak ettim. Iade almasalar da sorun yok. Ama pek işlerine gelmemiş olmalı ki bu konuda cevap bile vermeye tenezzül etmediler... ki daha önce 2 kez yazdım ve iki seferde de anında cevap aldım. Yani işlerine gelince harika müşterisin. Sorun çıkarsa muhatap yoktur.

pelintpe

Güvenilir. Bende çok tavsiye üzerine burdan alışveriş yapmaya başladım

Elmas35

Sansli bobo'nun da whatsapp hattı var oradan dilediğinizi sorabilirsiniz, gayet ilgili ve yardımcı oluyorlar fakat henüz siparişim olmadı ama sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum.