Köpekler Neden Kusar????

BALGOZ

Anket

çok az kemik veriyorum
(2 oy)
çok fazla kemik veriyorum
(0 oy)
kemik veriyorum
(2 oy)
kemik vermiyorum
(3 oy)
Toplam (7 oy)

Köpekler neden kusar:
1 Mamasını değiştirdiğiniz zaman
2 Bozuk yiyecekler verdiğiniz zaman
3 Kemik yediği zaman
Kemikten dolayı mı nasıl?:
Kemik yemek köpekler için zararlıdır.İnsanlar köpeklerin kemiğe karşı sevgisinden dolayı onlara kemik verir.Bunun sağlıklı olduğunu düşünürler.Ama kemiğin içindeki bazı maddeler köpeğin midesini bozar.Köpekler karınları ağrıdığı için kemiği çıkarmak ister.Ve çimen yiyerek midelerindeki kemiği boşaltırlar.

6 CEVAP

BALGOZ

ama kemik bazı köpeklere zararlıdır dikkatli olun

BALGOZ

bu kusma normaldir

BALGOZ

bu kusma normaldir

BALGOZ

2 tane yazmışım pardon

2 yaşından küçük köpeğe asla kemik verilmemeli gofretslanin dostu kemik yemiş bağırsakları yırtılmış :(

1 yaşına gelene kadar verilmemeli lakin kemik ve kemik suyu bence çok sağlıklı ben köpeklerimin çoğunu öyle büyüttüm şuan mama vermeye başladım lakin köpeğim mama bile yemiyor fazla kemik suyu et yemek istiyor .. taşındığımızda öyle beslicem