Kedim Kuma Tuvaletini Yapmayı Bırakır Mı?

Tekirvenusi

Böyle birşey olmadı ve olucak gibi de gözükmüyor ama merak ediyorum kedim kumundan sıkılıp etrafa yapar mı?

2 CEVAP

Kumu pis olmadığı ve sağlık sorunu olmadığı sürece dışarı yapmaz. Veya stres altında olmadığı sürece

sforselin

Tuvaletinden neden sıkılsın ki, biz sıkılıyor muyuz?
Fiziksel ya da psikolojik bir sağlık sorunu yoksa yapmaz çişini kum harici bir yere. Yapıyorsa sorununu bulmaya odaklanmalısınız bir an önce. Sorunlarını gizlemekte uzman oldukları için dertlerini en net anlayabileceğimiz yer tuvaletleri, tuvalet alışkanlıkları maalesef.