En Uygun Mama Hangisi?

BALGOZ

Merhaba arkadaşlar ben Balgöz ün mamasını değiştirmek istiyorum.Eskiden Goody kullanıyordum.Goody kanser ediyormuş.O yüzden bıraktım.Hangi mamayı kullanmalıyım?

29 CEVAP

BALGOZ

Resim açıklamasını girin

ORİJEN dünyanın en iyi mama markası elbette çok iyi bir mama

BALGOZ

biraz saygısızlık yapıyorsunuz lütfen

BALGOZ

tşk

Kedisevercat

orijen brit care happy cat bunlardan bir tanesini kullan

Havanese_Siri

bence durumuna göre pahalıdan ucuza:
orijen, acana, n&d, naturea, brit care
al

BALGOZ

ikisini de kullanıyorum allah allah

BALGOZ

çünkü bana dalga mı geçiyorsunuz gibi laflar söylenmesini istemiyorum

BALGOZ

sen istiyorsan karışmam bana ne

burcinyol

naturea ile aynı fiyata acana var, fiyat kalite algınız biraz yüksek bence.

Boşu boşuna bu paraları veriyorsunuz.
Yerli olarak spectrum ithal olarak profine ve britcare.
O kilosuna 30-40 TL verdiğiniz mamalara taş çıkartırlar.
Denemeden bilemezsiniz kesinlikle bu 3 mamadan birini denemenizi tavsiye ederim.

Havanese_Siri

acana daha pahalı hangi siteden bakıyorsunuz bilmiyorum ama benim gördüğüm bayağı fark var

onurcetin

orijen iyidir :)

Havanese_Siri

Ayrıca daha kaliteli buluyorum, yabancı sitelerde puanı acanadan daha yüksek