En Uygun Mama Hangisi?

BALGOZ

Merhaba arkadaşlar ben Balgöz ün mamasını değiştirmek istiyorum.Eskiden Goody kullanıyordum.Goody kanser ediyormuş.O yüzden bıraktım.Hangi mamayı kullanmalıyım?

29 CEVAP

Ahmetemind

orijin , profine , royal canin öneririm.Vitamin kullanacaksanız gimdog ürünleri kalitelidir

zehragurbuz

asla goody kullanmayın orta kalıte olarak wskas var ust sevıye olarak royal canın mamasını ve propılan mamam ben onu kullanıyorum ve cok memnunum

BALGOZ

bu nasıl iyimi

koranay

tabiki de acana o olmazsa nd tahılsız o da pahalı diyorsan orta kalite matisse.

Duman14

Ne zaman bir şey dense "saygısızlık yapıyorsunuz " diyorsunuz da goody kullanıyorum diyip şimdide royal canin kullanıyorum diyorsunuz

burcinyol

fiyat ve kalite olarak en uygun mamalar happy dog , brit care ve bozita. bu markalar gayet iyidir.

Havanese_Siri

naturea tavuklu
Taze kemiksiz tavuk (% 22), kurutulmuş tavuk (% 18), esmer pirinç, tavuk yağı, bütün esmer pirinç, tavuk karaciğeri, yumurta, bira mayası, vitamin ve mineraller, elma, havuç, balkabağı, ıspanak, kızılcık, yaban mersini, deniz yosunu, keklikotu, biberiye, maydanoz, adaçayı, avize ağacı özü.

naturea kuzulu
Taze kuzu, kurutulmuş kuzu eti, kahverengi pirinç, saflaştırılmış yağlı tavuk, hidrolize kuzu karaciğer, bira mayası, patates, glukozamin, kondroitin sülfat, elma, havuç, kabak, ıspanak, kızılcık, yosun, mannooligosaccharides, fructooligosaccharides, avize ağacı, kekik, biberiye , maydanoz, adaçayı.

fiyatına göre en kaliteli mama bence

Acana, Orijen, N&D en kaliteli ve en bilindik köpek mamaları bir de profine var (fiyatı diğerlerine oranla düşük ama gayet iyi içerikli)

BALGOZ

önerileriniz varsa lütfen söyleyin

BALGOZ

cevaplarınızı sabırla bekliyorum

BALGOZ

tşk

Havanese_Siri

naturea, orijen, acana

zehragurbuz

ama keske devamını okusaymıssın tercıhım proplan ve royal canın dedım zaten

BALGOZ

bende zaten royal cannin kullanıyorum