Kuyruğundaki Tüy Kopmuş

Drawhel

Merhabalar başlık biraz farklı oldu fakat sabah kızım dolabın içine girmiş bir şeylerle uğraşıyordu baktığımda pamuğu dökmüş her tarafa ben kalkınca dolaptan çıktı ben de toplamaya başladım dolap sürgülü olduğu için itemedim bir şey sıkışmış, pamuk galiba dedim dolabı çektim kuyruk tüyünü gördüm şoka girdim direkt yanıma alıp kontrol ettim ilk baş kuyruğu olduğunu düşünmedim baktığım da kuyruğunda beyazlık gördüm, kan vs yoktu ama baya kökünden kopmuş, yerine tekrar gelir mi? Neler yapmam gerekiyor? Dolabın içini çok seviyor sürekli girip orada yatıyor engel olamıyorum bu duruma nasıl önlemler alabilirim? Fotoğrafları aşağıya bırakıyorum.

1 CEVAP

ezgcn

Dolabın içine girmemesi için kediye zararı olmayan ama hoşuna gitmeyen spreyler var onlardan alıp dolaba sıkabilirsiniz kuyruğu için ne yapılır bilemem ama bir süre sonra kendiliğinden çıkacağını düşünüyorum