Kopeğim Hamile Kalmiş Olabilir Mi?

Pablos

Arkadaşlar dişi doberman bir kopegim var.bahcemizde bakiyoruz. Ayni zamanda sokakta yasayan ama bakimini ustlendigimiz bahcemizde kalmasina da musade ettigimiz erkek bir kopek daha var.ama disi kopegimle ayni yerde durmuyorlar.Bugun onlari sokakta gezdirirken ciftlesme pozisyonuna gectiler.Erkek kopegin kulagi kupeli.Yani benim bildigim kisir.neden boyle olmus olabilir

2 CEVAP

Silasen

Benim bildiğim kadarıyla kısırlaştırılsa da içgüdüsel olarak yapabiliyorlar bu tarz hareketleri

betulbatar

İçgüdüsel olabilir, küpe varsa kısırdır ve ihtimal sıfır.