Geniş Akvaryum Almalı Mıyım?

Anket

Geniş
(26 oy)
Kısa
(0 oy)
Toplam (26 oy)

30 adet leps balık aldım ama sığarlar mı bilmiyorum. Nasıl bir akvaryum almalıyım

5 CEVAP

emreovec

Lepistes balıkları her ay 20 ile 40 arasında yavru verir ve dünyaya üremek için gelmişlerdir. Uygun koşul varsa akvaryum içerisindeki 30 balık 1-2 ay içerisinde 100'lerce olacak. Gerisini siz düşünün ve almanız gereken boyuta karar verin.

Aylintas

Geniş olmalı tabiki 30 tane balık için. Hem rahat yüzebilmeleri hem de sağlıklı olabilmeleri için.

EcrinEla

Rahat yüzebilmeleri için geniş akvaryum alınmalı

Melisao

Geniş olursa daha iyi olur

Palyaco

15 yıl akvaryum tecrübem olmuştur en son deniz akvaryumun vardı geniş akvaryum ve uzun daha iyi tabi bu motor ve filtreleri masraflı olur