Normal Mama Vs Kısır Mama

Boncukus

Yaklaşık 2 hafta önce kedimi kısırlaştırdım 11 aylık. Yana yakıla kısır kedi maması aramaya başladım ancak çok kararsızım kısır kedi mamasına geçmeli miyim? Yoksa normal mamasına devam mı edeyim tosun bir kedi değil kilosu normal şu anki maması hills ton balıklı

3 CEVAP

Sselin1

Kediniz kilolu degilse kisir kedi mamasi sart degil. Zamanla kilosu artmaya baslarsa kisir mamasi tercih edeblirsiniz. Kilosunun artmasi da korkulacak bir durum degil normal bir kiloda oldugu surece sorun olmaz. Kisir mamasi yerine ben bol bol oynatmanin daha saglikli olduguni dusunyorum. Cunku dusuk yag oranli bir mama saglikli degil aslnda.

Swberyy

Erkekse kısır maması daha önemli böbrek ve idrar yolu için ama dişiyse istediğiniz gibi yapabilirsiniz

selinkog

kısır değilse gerek yok