Bi Bakarmısımııız?

Arkadaşlar öncelikle merhaba köpeğimi yıkatmaya mı? Getireyim .. kendim mi? Yıkıyayım?

6 CEVAP

Kendiniz yıkayın elbette neden yıkatmaya götüresiniz? Çoğu köpek sahibi köpeğini kendisi yıkar.

Kedisevercat

Kendiniz yıkayın

Ahmetemind

Veterinerler filan çok fazla para alıyor ayrıca sizin kendi evinizde yapacağınız şeyin aynısı yapıyorlar.Kendiniz yıkarsanız daha iyi olur.

BALGOZ

veterinere karşı tepki verebilirler mişa ve daisy sana alışık olduğu için sen yıka

izzy

Küvete sokun köpek şampuanı alin yeter güzelce yıkayın veterinere ne gerek var

Teşekkürler