Kedimin Tırnağını Kesebilmem İçin Bu Kadar Uzun Mu Olmalı?

selocannn

uzunluk boyu mu olmalı?

4 CEVAP

Boncukus

Kestikten sonra bu kadar uzaması için beklemenize gerek yok önemli olan keserken tırnak etinin oldugu yere çok yaklaşılmaması

serrakk

Pembe etini kesmemeniz gerekiyor. Bu kadar uzamasını beklemenize gerek yok ama eti kesmemeye çok dikkat edin, kanarsa durduramayabilirsiniz

idunn

Patisine bastırınca tırnağı çıkıyor. Biz kesememiştik başta izin vermediğinden. Uyurken keserseniz çok rahatsız olmaz. Uyanır ve saldırırsa da tırnak makasını önüne koyun bir süre sonra sakinleşiyor.

Betullsusam

Ucu hafif sivrileşmeye başladığında ucundan ucundan kesin, patisinin altından bakarsanız tırnaklarının içinde ki et gözükecektir oraya denk getirmeden kesin. Bu kadar uzamasına gerek yok hafif sivrileşince kesin.