İki Kedinin Yanına Köpek Almak

NSukun

Biri üç biri iki yaşında iki kedim var eşimin arkadaşının köpeğinin yavruları olmuş bir veya iki köpek yavrusunu bize vermek istiyor köpeklerle ilgili hiç bi bilgim yok aynı evde kedi köpek birlik kte yaşayabiliyor sadece bunu biliyorum bı köpeğin bakım masrafı ortalama ne kadar olur köpek huski border kırması bişey galiba

5 CEVAP

Anonymus179224

Biraz masraflı olur maalesef :/ Şu artan mama, veteriner ücretlerine bakılırsa iki kedi bakmak bile zorlayabilir insanı :(

baranertaga

Kediden çok daha masraflı ve zahmetli olduğunu biliyorum.

baranertaga

Hele bir de 2 kediyle birlikte diyorsunuz

Kedisever80

Alık 200 tl falan mama masrafı olur

Kedisever80

Alık 200 tl falan mama masrafı olur