Kendini Sevdirmeme

ezgcn

Arkadaşlar bizim ki gibi sevdirmeyi hiç sevmeyen elini uzattığınız da bile kaçan kedisi olan var mı

14 CEVAP

asrayildrm

bizim ki de sadece uyurken vs sevebiliyoruz canavar tam :D

ezgcn

????

emiragacci

Benim kedimde aynı şuan 6 aylık ama yavruyken daha fazlaydı

Fsena

Bizim kedimizde aynı.Besle büyüt ama kendini sevdirmezz :) gıcıktır o konuda:) bizde bıraktık canı isteyince gelsin diye. :)

kaandeniz00

Aynı durumdan bizde yakınıyoruz maalesef. Büyüyünce geçer mi bilmiyorum geçer umarım

ezgcn

Ben de biraz daha küçük olmasına bağlıyorum belki büyüyünce düzelebilir

kaandeniz00

Benim kedim 6 aylık dişi 1, 1.5 yaşına gelmesini bu yüzden çok bekliyorum düzelir belki diye sizin kediniz kaç aylıktı?

ezgcn

Daha 4 aylık

sugartgecat

bizimkide öyle yavruyken hic sevdirmiyodu 6 aylık oldu artık arada sevdiriyo daha da büyüyünce sevdirir mi bilmiyorum..

Aymia

Kedim 1 yaşında iki aydır benimle. Gece sevdiriyor sadece, gündüz dokundum diye kalkıp gidiyor uyuz 🙂

ezgcn

Sanırım böyle olmasına alışmam gerekiyor :)

Dilara07

Benim kedim sadece sırtını kaşıttırır. Göbeğine, patilerine dokundurtmaz

Pashaoglum

Benimki de öyle:) ama ben yakalayıp zorla seviyorum, ayar oluyor, gözlerini kısıp bakıyor. Gerçi biz ikinci yuvası olduğumuz için hatta doğduğu evide sayarsak 3. Bizimkinde bi minnak terkedilme korkusu varmış o yüzden çok samimiyet kurmak istemiyor olabilir dedi vetimiz. Nasıl olsa buda bırakacak diye düşünüyormuş bu gerçekten çok üzücü.

ezgcn

Ya yazık bebişe