Kedi Dişi Törpüleme,Çekme?

Patialfa

ACİL CEVAP LÜTFEN,
Merhaba kedimin çenesi biraz geride ve alt iki dişi damağını delmiş.
Şu içemiyor veteriner törpülenmesi veya çekilmesi gerektiğini söyledi 400tl diyorlar
Ne yapmalıyım lütfen cevap verin 🙏🏻☹️

5 CEVAP

ezgcn

Veterinerin dediği yapmalısınız yazık canı acıyordur su bile içemiyor veteriner eminim ki çocuğunuz için en doğrusunu bilir geçmiş olsun:(

Anonymus179224

Aynı sıkıntı bizde de var maalesef :( Batan dişlerinin diş eti kızardı, alttaki deriyi delmişler ve ağız kokusuna sebep oluyorlar. Kısırlaştırma operasyonu sırasında törpülenecekler. Size biraz fazla demişler gibi :/ Ama ne gerekliyse yapılmalı, daha çok acı çekmesin yavrucak.

Patialfa

Cevabınız için teşekkür ederim 🙏🏻❤️

Hangi veteriner acaba bizim veterinerde diş törpüleme aleti yokmuş. İzmir veya muğla civarında bildiğiniz bir veteriner var mı

indovf

Bu tarz ciddi durumlarda farklı veterinere de gidip bir de ona bakılmalı bence. Teşhiste sorun olmasa da belki daha iyi ilgilenir kedinizle