Ne Yapmış Olabilir?

Pretty

Arkadaşlar kedimiz biz yemek yerken kapısı kapalı bir odada duruyordu yemek yedikten sonra odadan Çıkınca kapıyı açtık ve boynunda birazcık kafasına ve birazcık kollarında sarı bir ıslaklık vardı ama ıslaklığın herhangi bir kokusu yoktu biz odadan çıkardıktan sonra kendini yalamaya başladı Biz odaya baktık odada bir ıslaklık yoktu çiş yapmış sanmıştık ama karnında ne de bir o çiş yaptığı yerde Herhangi bir ıslaklık yok kusmuş sandık ama sadece Boynunda lekeler var ve odaya da baktık dediğim gibi oda kup kuruydu ne olmuş olabilir ne yapmış olabilir ve hâlâ o ıslaklık o Sarılık var ne yapmış olabilir odada herhangi onu ıslatabilecek bir şey yoktu.

4 CEVAP

ezgcn

Ne olduğunu bilmiyorum ama biraz gözetim altında tutun hareketleri yemesi içmesi tuvaleti normal mi diye

Superisi814

Merhaba,
Odada bir koku varmiýdi bazi kediler kustuktan sonra onu da yeniden yiyor.Hele ev kedisi ise zekiyse hata yaptim diye izi silmeye çalişmiş olabilir.Sari dediğiniz icin , böyle düşündüm..

Pretty

Şurada 13 kişi görmüş kimsenin bir tahmini yok mu ya????

Pretty

Herhangi bir koku yoktu odada